Yedik,İçtik:BEĞENDİK ABİ !

Haftasonu yazdan kalma bir günde Alaçatı’da idik.O bildiğimiz alıştığımız,sokaklarında adım atamadığımız Alaçatı’dan eser yok.

Ama Alaçatı Alaçatı’dır arkadaş.

Saat:14.00 sularında defalarca önünden geçtiğimiz ama bir türlü test etme olanağı bulamadığımız BEĞENDİK ABİ’ye girdik.

Girer girmez anladık “burada karnımız doyar belki ama gözümüz doymaz”.Nitekim gözümüz doymadı,karnımızın doymasına rağmen.
Bir kere Handan Hanımın Ege Mutfağı müthiş.Müthiş lezzetlerle bezenmiş.
Temiz ve özenli bir restaurant BEĞENDİK ABİ.
Çalışanları ilgili ve son derece saygılı.

Bir yere gittiğim zaman gittiğim yerin nasıl işletildiğine dikkat ederim.Beğendik Abi’nin olağanüstü yemeklerinin yanına seviyeli ve duyarlı bir işletmecilik anlayışı da eklenmiş.Hal böyle iken başarı kaçınılmaz,ki bu bahsedilen başarı da gelmiş.

Beğendik Abi zevkli bir ortamda harika yemeklerle içkinizi yudumlayabileceğiniz bir mekan.İçkinizi içerken sıkılmayacağınız,yemek yerken rahatsız olmayacağınız bir anlayış üretilmiş.Ki Beğendik Abi müşterilerinin yaşayacağı olası rahatsızlıklara karşı da çok duyarlı.

Fiyatları ne pahalı ne çok ucuz.Bence fiyat politikalarını aynı şekilde devam ettirmeliler.Bir müşterinin bir restaurant’a gittiğinde verdiği maddi meblağın karşılığını aldığını bilmesi çok önemli.Fiyatlarını da beğendik.

Beğendik Abi’ye gittiğiniz zaman şunu yiyin bunu yiyin demeyeceğim.Bence gidin,yiyin için,keyifli zaman geçirin.
İnanın zararlı çıkmazsınız.

Alaçatı haricinde iki şube daha var.Urla ve Bornova’da.Alaçatı’da İzmir otobüsleri durağının çaprazında bir kardeş işletme daha açılıyor.

www.begendikabi.com.tr
bilgi@begendikabi.com.tr

Biz yedik,içtik:BEĞENDİK ABİ !