İyi Geceler

Yazmaya başladığım zamanları hatırlıyorum.
Gazetelerin çok renkli olduğu zamanlar.Yazarlar o zaman satın alınmamıştı.Herkes doğruları yazmaya çalışırdı.Köşe yazarı okumak olmazsa olmazdı.
Sevdiğim,sevildiğim zamanları hatırlıyorum.
İlişkilerin çok renkli olduğu zamanlar.Karakterimizi maddi değerler teslim almamıştı.Herkesin gönlü birbirine açıktı.
Çok anlamsız bir hayatı yaşıyorum.
Beğenilmek için çaba sarfetmek zorundayım.Başarı kriterleri çok farklı bu hayatta.En yakınından en uzağa; bindiğin arabaya,aldığın maaşa,marka ayakkabıya bakıyorlar.3 kuruşluk adamsın deyince de kızıyorlar.Sohbet,muhabbet olsun diye Tinder’a geldim diyen var mesela.O derece sosyaliz.Kanun güçlüden yana,kiracıdan yana,şiddetten,katilden,her türlü tecavüzcüden yana,nefretten yana.Kanun bu tabi söylerken kısa da davalar upuzun sonra.
Bende oturmuşum AŞK ı yazıyorum dimi ama.Ne hoş,ne ala.Biliyorum gülüyorlar bana.Bana gülenlere,gülmek isteyenlere,hatta gülmek isteyeceklere bende gülüyorum,gülmek istiyorum,gülmek isteyeceğim.Artık bu hayatı tüm HALLERİ ile karşılıyorum.
Bir hayalim var hala.Sevgi dolu bir dünya.Kapitalizm’e karşı devrimlerin gücü ile ayakta.
Okursanız ne mutlu bana.Okuma alışkanlığınız olsa beğeni alışkanlığınız kadar.Diliniz sevgi sözcüklerine gitseelinizin telefon tuşlarına gittiği kadar.Biliyorum herkes herşeyi biliyor ve yapabiliyor.

Bendeniz de bu gece farklı bir İYİ GECELER diliyor…